Kaip mus rasti? Žiūrėkite žemėlapyje

Iguanos: gyvenimo sąlygos

Biblioteka Reptilijos Iguanos: gyvenimo sąlygos

Gyvenimo sąlygos. Praeina keletas metų, pakol iguanos išauga. Terariumuose jos beveik visuomet būna mažesnio dydžio nei augdamos laisvėje. Su laiku, jos vis labiau tampa panašios i miniatiurinius drakonus, nežiūrint į tai, jos išlieka patrauklios ir draugiškos. Gerai prižiūrint, iguanos išgyvena iki 20 -25 metų.

Jos greitai pripranta prie žmogaus, tampa patiklios ir švelnios. Po to , kai pripranta prie naujų gyvenimo sąlygų, jas galima maitinti iš rankų, imti iš terariumo, kad jos galėtų pavaikščioti per savo šeimininko rankas ir pečius, kurį atpažįsta ir pripažįsta.

Terariumas joms, turėtų būti kiek galima didesnis, (juk išauga jos iki 2 metrų ilgio) kad būtu erdvus ir jos turėtų pakankamai vietos laipioti sausomis medžio šakomis.

Jei jau tvirtai apsisprendėte laikyti iguana namuose, o gal net ir porelę, įkurdinti gyvūnus reiktų apšildomame standartiniame terariume. Optimali temperatūra dieną turėtų būti apie 28-30 ° šilumos, o naktį – apie 21 °. Santykinė oro drėgmė – apie 90 %. Tačiau laikui bėgant ir gyvūnams beaugant, panaudojant visą savo fantaziją, reiktų įrengti jiems pakankamai erdvų gyvenamą plotą. Terariumas turėtų būti pagal galimybes aukštas, jame turėtų būti stambių medžio šakų, kad iguanos turėtų kur laipioti, būtų labai neblogai įrengti mažą baseiną. Reikaling šildanti lempa. Reiktų sudaryti tokias sąlygas terariume, jog pati iguana nuspręstų kur jai būti, kur šilčiau, ar kur vėsiau t.y. aukščiau ant šakų, šalia pakabintos šildomos lempos ar žemiau - ant šilto terariumo pagrindo. Kiekvieną dieną iguanas ir jų gyvenamą plotą reikėtų apipurkšti šiltu vandeniu, kad nors minimaliai „išgauti“ tropinių miškų šilumą ir drėgmę.

e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas