1. Kai gyvūnui sukeliamas stresas, keičiant jo gyvenamą aplinką, kai jis pervežamas ar besikeičiančiant kitoms jo gyvenimo sąlygoms. Dėl to būtina įrengti erdvų terariumą, kad gyvūnas jaustųsi laisvai ir jaukiai. Nestatykite terariumo arti televizoriaus ar radio imtuvo, kuris garsiai grotų, kai iguana bandys vakare užmigti. Iguanos – gyvūnai reikalaujantys iš šeimininko dėmesio ir ne retkarčiais, o kasdien, maždaug kaip šuo.
2. Iguanų mityba – ne ką svarbesnis dalykas, kad gyvūnas būtų sveikas. Nereikėtų pamiršti, kad gyvendamos laisvėje iguanos minta 40 -50 skirtingų augalų ir gėlių. Taigi jų racionas labai plataus asortimento. Laikant namuose, reikia stengtis kiek imanoma duoti įvairesnį maistą, kad laikui bėgant iguana pati pasirinktu kas jai skanu, kas nelabai. Be to, siūloma iguanoms ir vitaminų.
3. Per mažai saulės. Kad kalcis, gaunamas su maistu absorbuotųsi, iguanoms reikalinga pakankamai šviesos ir saulės. Vasarą galima pasiimti iguana kartu i lauką.
4. Nesirūpinimas ir nepriežiūra. Gyvūnas nuo to kenčia. Reikalinga kiekvieną dieną nors trumpam jai skirti dėmesio: pažiūrėti i akis, kūną, paglostyti, paliesti. tai padėtų jums geriau suprasti gūvuną, kada jai gera, kada ji jaučiasi blogai, kada jai ko trūksta. Bendravimas su iguana jums padės greičiau nustatyti negalavimus ir laiku juos pašalinti.
5. Neteisingas iguanos elgsenos supratimas. Nereikia pamiršti, kad iguanos palyginus greitai augantys gyvūnai. Kad jie išauga pakankamai dideli, kad reikės vietos jų erdviam terariumui. Joms nepatiks sedėti ištisai narve, be jokio dėmesio, joms reiks laipioti, vaikščioti, mankštintis ir t.t. Neužsiimant su gyvūnu – iguana susirgs. Reikia būti atsakingam ir netingėti žaisti su ja kasdien. Iguanoms reikalingas judėjimas kiekvieną dieną – jos gerai laipioja šakomis, bėga, plaukia ir nardo