Kaip mus rasti? Žiūrėkite žemėlapyje

Įdomi informacija

Įdomi informacija Jūsų augintiniai Smilga. Vokiečių jagdterjeras.

Smilga. Vokiečių jagdterjeras.

Ypatingi charakterio požymiai: Baimės ir skausmo jausmo neturi, kaip ir kiti šios veislės šunys. Laaaabai aktyvus šuo. Laabai aukštai šoka ir pastoviai šokinėja, ypač virtuvėje (tėvai irgi buvo šokliai).

Mėgsta draskyti viską, kas yra draskoma, todėl namuose reikia kelti viską aukščiau nei šuo gali pasiekti. Nuo draskymo nukentėjo ir akiniai prieš kelias dienas pirkti už 300lt., tapetų kampo nebėra, tualetinio popieriaus geriau neduoti, nes tada reikia visą dieną tvarkyti kambarius... žodžiu šuo - nesustojanti sportinė mašina.

Vienas džiuginantis bruožas kad tarp 23-00val. ima ir atsijungia kaip mažas vaikas, į nieką nebereaguoja iki 6 ryto. Deja, 6 ryto prasideda linksmybių karuselė iš naujo.

Mėgsta vandenį ir jau kelis kartus yra pabuvojus klozete aukštyn galva. :))) Sunkiai palaužiamas charakteris - duodant iš popierinės "bausmės lazdos" per subinę urzgia atgal ir nė neketina nusileisti, tačiau lauke plius minus klauso komandų. Su kitais šunimis sugyvena, nors žaidimą ji supranta kaip kitų apkandžiojimą. Daugelis šūnų kieme jos vengia dėl pernelyg didelio aktyvumo ir noro draugauti :)))

Vasarą bandysime laukuose dresiruoti, šis metų laikas netinkamas tokioms komandoms kaip "Sėdėt" ar "Gulėt"... Be galo mylim šitą "raketą".

Komentuoti
algis sako:
Turim 9 mėn. patinėlį puikiai prisitaikė prie šeimos narių šuo aktyvus, bet tik tada kai jam parodai dėmesį. Graužti graužia tik savo žaislus, būna paiždikauja kailieka vienas namie bet minimaliai, auga kartu su 4 metų vaiku puikiai sutaria (žinoma kartais visko būna). Mūsų šuo labai smalsus ir draugiškas kitų šunų atžvilgiu, aš manau viskas priklauso nuo šuns auklėjimo, stereotipus galima sulaužyti. Jeigu šuns neauklėsi, neparodysi ribų kas galima kas ne, tada jis pasijaus pats sau šeimininku ir elgsis neprognozuojamai.
Nykantė sako:
Mes taip pat auginame kalytę, labai aktyvi, tikras edranalino užtaisas, jei mato, kad guli ir nieko nadarai atsineša žaislą, įdeda į rankas taip parodydama, kad nėra ko tinginiaut pažaiskime. Baldai del griaužimo ar draskimo visiškai neaktualus, tam yra žaislai. Miške ji jaučiasi kaip namie ir visada klauso kai yra kviečiama. Tikrai puikus augintinis, bet popierinis bausmės pagaliukas visai nieko jai nereiškia, aploja ir nueina savais keliais...
Iš tiesu visiškai nesigailim įsigyję šios veislės kalytė :))
žana sako:
musu seima jau 7-tinti metai turi jaga, kiek skaitau jusu aprasymu tai pas mus nieko panasaus.pirmus 2 metus investavus i auklejima( butent ne dreasavima , o auklejima) tis nuostabus seimos ir medzioklinis suo.5 dienas ramiausiai knarkia savo guolyje, zaidzia su vaikais, nierko nera sugrauzes ar sugadines, o kai vyras ruosiasi i miska, tada lyg isijungia atskira darbine programa.Labai protingas suo, supranta is zvilgsnio, paknusnus, gali laizyti namini ziurkena , bet davus komanda iki mirties kovot su bebru, usuriniu sunimi ar sernu.Svarbu pirkti tikrai genetiskai gryna suni, kad butu stabili nervine sveikata, tada nebus problemu.Be reikalo neloja, visada gina seimininka jei jaucia gresme.puikus draugas

Milda sako:
Tik nežinau kaip ją išauklėti eiti su pavadėliu, tempia nieko negalima su ja padaryti. Gal patarsit ką nors. Nes ne aš ją vedžiojame, o ji mane. Ar čia jau beviltiška, maniškei metai su trupučiu.
Milda sako:
Aš taip pat turiu Jagiukę. Tačiau kaip komentaruose minėjote, turiu įšimtį. ji begalo meili niekada ant nieko nėra urzgusi, nepyksta ant nieko kai ją sudrausmini. Pritariu, kad yra be galo aktyvi ir kad nakti miega kaip kūdikis iki 6 val ryto :)
Ruta sako:
Sveiki, aš taip pat turiu šios veislės kalytę, ji nuostabi, jei tinka visi komentaruose minėti bruožai; be galo aktyvi, siekianti savo tikslo bet kokia kaina, nors paklusnumas nulinis, kai situacija susijusi ne su maistu. Kalytė yra labai draugiška, nors varoma iš kambario ar pan. tampa labai arši.Puiki kompanionė ančių medžioklėje. Be galo mylim savo mergaitę;)
Oskaras sako:
Sutinku kad sis suo yra bebaimis irdel to kad turi savo rezima o del jo suvaldymo pasigincyciau
Zygimantas sako:
Nuotraukose kur žalia jagdterjero amžius 8 - 9 mėnesiukai.
Zygimantas sako:
Šitas šuo arba būna meilus arba grynas akiplėša. Tokių šunų meilių yra deficitas. Bet nuostabus šuo. Iki šiol šios veislės visiškai nežinojau, bet kai pradėjo žmonės gatvėje klausti ar ne jagiukas tai net nustebau kodėl aš šito nežinau. :)

Jagiukas užaugs iki kelių su galva bet užtat duos ugnies bet kokiam šuniui. :)))

e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas