Kaip mus rasti? Žiūrėkite žemėlapyje

Įdomi informacija

Įdomi informacija Jūsų augintiniai Čikutė. Naminis šeškas arba fretka

Čikutė. Naminis šeškas arba fretka

Sveiki, sveiki, sveiki!!! Esu 5-erių metų šeškytė, vardu Čika, tačiau dažnai mane vadina Čikule arba Čikalyte.

Gimiau užsienio veislyne, bet greitai buvau atvežta į Lietuvą. Pirmieji mano namučiai buvo parduotuvė „Kika“, kurioje jaučiausi kaip eksponatas, kurį nuolatos varsto smalsūs žmonių žvilgsniai :( Gerai, kad ilgai ten neteko užsibūti, greitai mane paėmė graži mergytė, bet mums nebuvo lemta kartu su ja gyventi.

Taigi būdama jau dviejų metukų apsigyvenau kitoje šeimoje, kurioje esu labai mylima ir lepinama. Pirmosios dienos naujuose namuose buvo nejaukios, dažnai prašydavausi ant rankų, net gaminti valgį šeimininkei neleisdavau, išsireikalaudavau, kad mane laikytų ant rankų. Buvau labai nedrąsi ir bijojau vėl pajusti ką reiškią šeimininko išdavystė, todėl visaip stengiausi įtikti naujai šeimininkei. Kiekviena rytą tik pajutusi, kad ji jau atsikėlusi, greitai lipdavau iš narvo ir įsitaisydavau jai ant kelių. Gerdama kavą ji man masažuodavo kakliuką.

Naujuose namučiuose gyvenau ne viena, su manim kartu gyveno dar vienas šeškiukas, vardu Trioškis. Sunki buvo mūsų draugystės pradžia, vis bandėme aiškintis santykius. Jam priartėjus prie manęs, pradėdavau cypti, labai jo bijojau. Prisimenu, kai pirmą kartą Trioškiukas priėjo taip arti, jog mus skyrė labai nedidelis atstumas, iš baimės aš net apsisysiojau. Kad greičiau taptumėm draugais, šeimininkė sugalvodavo mums žaidimų ir užsižaidę net nepastebėdavome, kaip mūsų kūneliai prisiglaudžia vienas prie kito. Tada supratau, kad jis geras šeškiukas ir tikrai manęs nenori skriausti.

Pamenu, vieną rytą prabudusi, pajutau, kad kažkas kartu su manimi miega viename hamake. Atsimerkusi pamačiau, kad tai Trioškiukas. Pradėjau šnypšti ant jo, bet Trioškiukas nekreipė dėmesio į mane ir toliau sau miegojo. Laikui bėgant bandydavau prie jo miegančio prieiti ir uostinėdavau jį, o įsidrąsinusi pradėjau jam bučiuoti kakliuką ir Trioškiukui tai labai patikdavo, jis imdavo rąžytis :) Taip mes po truputį su juo susidraugavom ir tapom neišskiriamais draugais.

Esu labai tvarkinga šeškytė, visus gamtinius reikalus atlieku tik tualete, to išmokiau ir savo draugą Trioškiuką, jis visada mėgdžiodavo mane. Kartais mėgstu apgauti savo šeimininkę, kad gaučiau daugiau skanukų už gerą elgesį. Nueinu į tualetą ir jame tupiu, kai pamatau, kad šeimininkės akys žiūri į mane, greitai bėgu prie spintelės kur sudėti skanukai, atsistoju ant dviejų kojyčių ir laukiu kada ji prie manęs prieis. Žinoma tada jau gaunu labai daug pagyrų ir skanuką. Bet šeimininkė greit mane perprato, suprato, kad tualete aš tik pabūnu, o nieko nepadarau :( Neišdegė mano planas gauti nepelnytai skanukų :(

Noriu Jums pasakyti, kad tikrai esu labai gera šeškytė, nieko nemėgstu griaužti ar draskyti. Esu meili, visada sekioju šeimininkei iš paskos. Labai myliu mažus vaikus, leidžiu jiems mane nešioti ir netgi suvysti kaip mažą kūdikėlį.  Žinau  savo vardą ir visada atbėgu, kai mane pašaukia. Be galo dievinu alų. Kadangi turiu labai gera uoslę ir klausą, greitai užuodžiu kada šeimininkas atsidaro alaus butelį, tuomet prisistatau ir reikalauju, duoti ir man!!! :) Labai mėgstu šiltai miegoti, kartais pavyksta įsprukti į miegamąjį pas šeimininkus ir įsitaisyti jų lovoje.

Eh, kaip aš laukiu vasaros!!! Tuomet mes važiuojam prie jūros, ežero ar upės. Oi kiek aš ten turiu reikalų, man reikia išlandžioti visus brūzgynus, iškasti kuo daugiau urvų. Tik jau plaukioti aš nemėgstu, man visada būna šaltas vanduo, o va kibire išsimaudyti tai man jau patinka:  įsiropščiu, sušlampu visa, tada greitai iššoku lauk, papučiu savo uodegėlę ir pradedu trintis į žolytę :) Po tokių maudynių visada užsimanau miegučio, įsitaisau savo šiltame hamake ir užmiegu.

Bet kaip man patinka svečiuotis pas šeimininkų draugus, ten tiek visokiausių gėrybių yra: spintos ten laisvai atsidaro, namuose jos kitokios, na niekaip jų nepavyksta atidaryti. O labiausiai patinka užlysti už spintų ar spintelių, tik ten bebūnant suima čiaudulys. Visada randu dulkių, kurios erzina man nosytę, bet aš vis tiek visur lendu ten kur išeina užlysti. Svečiuose mėgstu su savo šeimininke žaisti slėpynių. Tik nutaikiusi momentą, kada nesu stebima, bėgu prie spintos, atsidarau duris, įsirausiu į drabužius, o tada jau šeimininkei tenka ieškoti manęs :) Deja, namuose nėra tokių slėptuvių. Šeimininkė sako, kad mūsų namai yra puikiai pritaikyti šeškiukams gyventi, tam kad kuo mažiau mums kiltų pavojų.

 Kadangi esu jau paaugusi šeškytė, turiu sveikatos problemų, todėl tenka dažniau negu man norėtųsi lankytis veterinarijos klinikoje. Bet aš pasitikiu savo gydytoju Raimondu, tik jo dėka aš vėl turiu nuostabų kailiuką ir džiaugiuosi puikia sveikata :)

 


Komentuoti
Brensnanzert sako:
Therefore, people select more day time online.
derminax como conseguir comprar generico comprar originalpushup cream funziona fabbricante funziona davvero composizione chimica dosaggiobust full cream opinion cheap online non prescription alternative price
Your limit is a single one of which the most recognizable parts using your back. And also it's not even only in just the workout.
Raminta sako:
Galeciau placiau pakomentuiti cikutes gyvenima... Erika, cikutes mamyte, kadangi taip mano mob. telefone ivardinta, yra nuostabi gyvuniuku tiek cikutes, tiek trioskiuko seimininke. Mylinti ir atsidavusi. Vyras manau, kad lygiai taip pat prisirises prie siu fainuliuku ir ne ka maziau mylintis abu. Visada rupinosi kazkada mano pavadinta "cikute" . Niekuo daugiau ar labiau nepasitikeciau kaip Erika. Matau kaip zmones rupinasi viskuo aplinkui ir tikrai nepraeitu gatvej pro suzeista gyvuniuka, padetu ... Tikrai bet kas kitas nuleistu rankas, suzinojus jog seskiukas serga ir turi visokiu bedu, kurios verstu juo rupintis 24 val per para. Bet ne jie.. Pasiaukojantys ir nenuliaidziantys ranku.. Taigi pries isigyjant kuri nors augintini pagalvokime ar galesime juo rupintis ne tik kai jam gerai, bet ir kai serga ar turi kitokiu problemyciu.. Svarbiausiai nepalikti gyvuno gatveje.. Juk yra namu, kurie su mielu noru priims vargsiuka.. Cikute, zinok kad tave daug zmioniu palaiko ir myli :-*.
Raminta sako:
Cikute, tikiuosi tu pasveiksi!!! Stiprybes tau..
Marius sako:
Jo. Gerai pasiskaityti apie tokį netradicinį gyvūnėlį prieš perkant, nes teko vietoj šeško įsigyti undinę arba laukinį šešką :) Žodžiu nebuvo įmanoma ant rankų paimti :(
Rimante sako:
Nuostabus aprasymas! Labai informatyvi informacija, ruošiantis įsigyti tokį namų džiaugsmiuką :) O ir šeimininkams didžiulis pliusas už begalinę meilę ir rūpestį savo augintiniams ;)

e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas