Kaip mus rasti? Žiūrėkite žemėlapyje

Įdomi informacija

Plutas. Niufaundlendas

Niūfaundlendas Pitas, Baltijos gauruočiai, gimė 2010-01-23. Mes jį vadiname Plutu, nes tokį vardą jam ir rinkome, nuvykę pas veisėją. Dėl nesusipratimo jis dokumentuose - Pitas.

Prieš skiepijantis pasisvėrėm, šiuo metu sveria 20 kg, sakė, kad didžiausias iš vados. Manau, kad ne tik didžiausias fizine prasme, bet didžiausias chuliganas iš vados. Veisėja Rasa man pasakė, kad mama su juo daugiausia laiko praleisdavo žaisdama. Manau apmokė zbitkus krėsti tinkamai.   Namuose tik ir laukiam kol kokį kampa nugriaus, toks mažas, o tiek tiek pilnas energijos. Grįžtam iš darbų, ir pirma mintis galvoje - ką dabar iškrėtus Plutą rasim. O pridaro visokių eibių - pradedant skalbinių nukabinimu nuo virvės, baigiant puodų nusiėmimu nuo kaitlentės, aišku ir išvalgo kas ten jame būna. Katinas iškeldintas į vonią ant palangės, kad Plutas nepasiektų ir neapvalgytų. Už obuolius parduotų dūšią. Atrodo už tuos zbitkus turėtume pykti, bet pasižiūrime vienas į kitą, ir pradedame juoktis. Nu negi gali ant tokio pykti. Jis visiška priešingybė mūsų buvusiam niūfaundlendui Bocmanui. Apie aną šunelį draugai sakė, kad  jį kaip palikdavom, taip ir rasdavom. O Pluto akyse tik ir žybsi velniukai - ką čia šįkart iškrėtus. Neduoda pasenti, toks žaismingas šuo.  Kartais pajuokauju, ar nebus kryžmintas su kalnų ožiu, kad toks šoklus. Tikras naminis ir maminis šuo, kur eini - ten ir jis, atsisėdi, o jis tau ant kelių ropščias. Ir kas bus kai užaugs, baisu pagalvoti  :)

Komentuoti
Laura sako:
Nu laaabai jau grazus !!!! O ir velniuku kiek prisveites :). Maniau, kad musiske tik sbitkinasi, bet kai paskaiciau jusu laiskuti, tai supratau, kad Prettei iki Pluto dar daug "mokytis" :)). Aukit ir toliau tokie grazuciai!!!
Laura sako:
oi koks didelis jūsų meškutis jau, paskutinį kartą visai mažulytį mačiau, reikėtų kada nors jiems su Grantu pasimatymą suorganizuot:)
Rasa sako:
Labai malonu girdėti ,kad šeimininkai nepyksta ant Plutuko nors ir aibiu kalnus padaręs ir dar kiek padarys

e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas