Kaip mus rasti? Žiūrėkite žemėlapyje

Jūsų klausimai

Tema: Visos
Paklausti
Nerijus klausia:

Kaip reikia prziureti suniukiu nagus, kad jie nebutu pernelyg ilgi ir kerpant patiems namuose nenukirpti iki gyvnagio, nes po to pradeda kraujuoti. Ar reikia vezti pas veterinara nukarpyti nagus? Aciu uz atsakyma.atsako:

Tai dažna problema šunų augintojų tarpe. Lauke ir kietu pagrindu ilgą laiką vedžiojamo šuns nagai nudyla savaime ir karpyti, paprastai, jų nereikia. Tačiau dažniausia problema, sutikit su tuo, kad šuo lauke praleidžia tiek laiko, kiek jam reikia atlikti gamtinius reikalus ir tiek, kiek laiko ir noro turi šeimininkas. O to tikrai neužtenka savaiminiam nago nudilimui. Peraugus nagams yra didelė tikimybė, kad Jūsų šunelis turės netaisiklingai susiformavusią galūnę, ko pasekoje galimi ir sąnarių uždegimai, sausgyslių patempimai. Pagaliau, kas nutinka dažniausiai, atvedami šuneliai su nago lūžimais.

Siūlytume bent jau pirmą kartą apsilankyti ir pasižiūrėti kaip yra karpomi nagai (kaip tai daroma ir kiek galima kirpti), o po to šia procedūrą galesitė atlikti ir namuose.

Viktorija klausia:

Laba diena, Labai dziugu, kad informacijos galima gauti is Jusu ir internetu. Noriu pasiteirauti apie katino maitinima. Katinukas musu dar paaugliukas. Bet su maistu vargstam, nesinori tiek kaitalioti ir eksperimentuoti, bet nuo Royalio uzkietejo viduriukai, Pro plano neede, Virbac'o pirmaja lekste sukirto, o kuo toliau, tuo maziau valgo. Jau nebezinau, ka ir besiulyti. Hills'o paaugliukam nerandu pirkti. Be to, pastebejau, kad labai jau mazai laka, vanduo idomus tik vonioje, ten ir iena ieskoti lasu. Is anksto dekui. Pagarbiai, Viktorijaatsako:

Greičiausiai bėda yra ne pasirinkto pašaro nevalgymas,o vidurių kietėjimas dėl skysčių trūkumo.Pašaras,kuriuo šeriate savo kačiuką yra gerai isisavinamas,bet  esant vandens trūkumui racione  žarnynas stengiasi kompensuoti tą trūkumą.Bandykite kačiuką šeri koncervais, šviežiu jautienos ar paukštienos mėsos faršu. Taip pat reikėtų pamėginti brinkint Jūsų pasirinktą sausą pašarą vandeniu (užpilus šiltu vandeniu palaikyti kol išbrinks).

Nederėtų rinktis pašaro pagal gamintojo vardą.Kiekvienas gyvūnas yra individualus ir jo virškinamasis traktas, bei mityba yra individualu.Profesionalus pašaras,nebūtinai, bus labiau toleruojamas nei ekonominės klasės pašaras.Laikui bėgant tikrai atrasit tą "aukso viduriuką".e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas