Kaip mus rasti? Žiūrėkite žemėlapyje

Jūsų klausimai

Tema: Kiti
Paklausti
Nerijus klausia:

Kaip reikia prziureti suniukiu nagus, kad jie nebutu pernelyg ilgi ir kerpant patiems namuose nenukirpti iki gyvnagio, nes po to pradeda kraujuoti. Ar reikia vezti pas veterinara nukarpyti nagus? Aciu uz atsakyma.atsako:

Tai dažna problema šunų augintojų tarpe. Lauke ir kietu pagrindu ilgą laiką vedžiojamo šuns nagai nudyla savaime ir karpyti, paprastai, jų nereikia. Tačiau dažniausia problema, sutikit su tuo, kad šuo lauke praleidžia tiek laiko, kiek jam reikia atlikti gamtinius reikalus ir tiek, kiek laiko ir noro turi šeimininkas. O to tikrai neužtenka savaiminiam nago nudilimui. Peraugus nagams yra didelė tikimybė, kad Jūsų šunelis turės netaisiklingai susiformavusią galūnę, ko pasekoje galimi ir sąnarių uždegimai, sausgyslių patempimai. Pagaliau, kas nutinka dažniausiai, atvedami šuneliai su nago lūžimais.

Siūlytume bent jau pirmą kartą apsilankyti ir pasižiūrėti kaip yra karpomi nagai (kaip tai daroma ir kiek galima kirpti), o po to šia procedūrą galesitė atlikti ir namuose.e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas