Kaip mus rasti? Žiūrėkite žemėlapyje

Jūsų klausimai

Tema: Maistas
Paklausti
Viktorija klausia:

Laba diena, Labai dziugu, kad informacijos galima gauti is Jusu ir internetu. Noriu pasiteirauti apie katino maitinima. Katinukas musu dar paaugliukas. Bet su maistu vargstam, nesinori tiek kaitalioti ir eksperimentuoti, bet nuo Royalio uzkietejo viduriukai, Pro plano neede, Virbac'o pirmaja lekste sukirto, o kuo toliau, tuo maziau valgo. Jau nebezinau, ka ir besiulyti. Hills'o paaugliukam nerandu pirkti. Be to, pastebejau, kad labai jau mazai laka, vanduo idomus tik vonioje, ten ir iena ieskoti lasu. Is anksto dekui. Pagarbiai, Viktorijaatsako:

Greičiausiai bėda yra ne pasirinkto pašaro nevalgymas,o vidurių kietėjimas dėl skysčių trūkumo.Pašaras,kuriuo šeriate savo kačiuką yra gerai isisavinamas,bet  esant vandens trūkumui racione  žarnynas stengiasi kompensuoti tą trūkumą.Bandykite kačiuką šeri koncervais, šviežiu jautienos ar paukštienos mėsos faršu. Taip pat reikėtų pamėginti brinkint Jūsų pasirinktą sausą pašarą vandeniu (užpilus šiltu vandeniu palaikyti kol išbrinks).

Nederėtų rinktis pašaro pagal gamintojo vardą.Kiekvienas gyvūnas yra individualus ir jo virškinamasis traktas, bei mityba yra individualu.Profesionalus pašaras,nebūtinai, bus labiau toleruojamas nei ekonominės klasės pašaras.Laikui bėgant tikrai atrasit tą "aukso viduriuką".e-solution: interneto svetainių kūrimas, interneto svetaines, web dizainas